Yüz Koruyucu Siperlik

Toptan Yüz Koruyucu Siperlik,Yüz Koruma Siperliği,Siperlik,Medikal Siperlik,Tıbbi Siperlik

Toptan Yüz Koruyucu Siperlik

  • Şeffaf Siperlik Göz, burun ve ağızı koruması sağlar
  • Kolay nefes alıp vermeyi sağlar, Buğulanma yapmaz.
  • Buğu / Buharlaşma yapmayan özelliktedir. (Antifog Yüz Koruma Siperliği)
  • Tıbbi Medikal Siperlik Kolay Kullanımı olan Hafif üründür, Vizör kısmı kademelidir, Ayarlıdır
  • İstenilen açıda durabilmektedir Kafa bandı kilitli lastiği sayesinde bütün yetişkin yaş gruplarına uygundur,
  • Gözlük, kulaklık vb. diğer koruyucu donanımlarla kullanıma uygundur,
  • Tek Kullanımlık Siperlik,Yüz Koruyucu Siperlik, Medikal Siperlik, Tıbbi Siperlik, Şeffaf Yüz Siperliği
  • Yüz koruyucu siperlik siparişi toptan adetli olarak iletebilirsiniz. Her biri özel ambalaj ve kutusunda olan yüz koruyucu siperlik ürünümüzü toplu alım yapabilir, sevkiyat gibi seçenekler ile destek alabilirsiniz.
  • Toptan yüz koruma siperliği alacağınız zaman üretici firma olmamızdan dolayı stoklarımızdan ürün temini yapmaktayız.
  • Siperlik modelleri için Müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz 0212 493 17 96

Yüz Koruyucu Siperlik , (tıbbi medikal siperlik) maske kullanmanın yanında yüz koruma siperlik de kullanmanın en büyük avantajı yüz, ağız ve göz çevresini tam kapatması ile yüksek bir yüz koruması sağlar.

Temizleme işlemi için bir yumuşak bez kullanılabilir (ön vizör temizliği mümkündür) "Yüz Koruyucu Siperlik göz ağız burun bölgesinde sıçrama vb. koruma sağlar ve kullanırken buğulanmaz ( anti fog ) 400 mikron PP özellikli ön cam vizör size daha geniş ve net görüş sağlar. " Bu konuda özel ve kamu alanlarında kullanım amaçlı tercih edilmektedir. Toptancı ve üretici olduğumuz Yüz Koruyucu Siperlik ürünü hakkında; ayarlı kafa bandı, ön cam vizör, siyah esnek klipsli lastikli model kafa çevresine rahatça sarar rahatsız etmez kullanımı kolaydır. Yüz Koruyucu Siperlik fiyatları hakkında e-posta ile toptan satış için bilgi isteyebilirsiniz. Aynı gün teklifinize cevap verilir, onayınız olursa sevkiyat planlanır.

Sağlığa zararlı olmayan pvc şeffaf yüz koruyucu siperlik, yüzünüze dokunulmasını engeller ve sizi risklere karşı koruma altına alır. Toptan siperlik, yüzü kaplayan şeffaf cam vizörlerin yanı sıra kayış veya kafa bandı gibi ayarlanabilir mekanizmadan oluşmaktadır. Yukarı aşağı ayarlanır mekanizması ile kullanışlıdır. Hastane, Laboratuvar, Fabrika, Kurumsal Ofis, Belediye gibi kamu ve özel şirketlerin kalabalık ortamlarda kullanması için ideal seçimdir. Koruyucu pvc yüz koruyucu siperlik tercih edilmesi, partikül sıvı mikrop vb durumlarda yüz çevresinde daha fazla koruyucu olmasından dolayı tercih edilmektedir.

TOPTAN SİPERLİK FİYATI

Adetli toplu yüz koruyucu siperlik için toptan satış yapmaktayız. Yüz koruycu siperlik fiyat teklif istemenizi ve bizden teklif almadan karar vermemenizi rica ederiz, hem ürünümüze hem de fiyatlarımıza güveniyoruz. Tek kullanımlık yüz koruyucu siperlik konusunda 0212 493 17 96