Kurumsal

Akademi Tıbbi Aletler Ltd Şti. 2000 yılında kurulmuş olup Sağlık sektöründe Tüm Branşlarda tıbbi malzemeler ve tıbbi ekipmanlar üretmektedir.


Firmamızın en önemli önceliği öz değerlerimize saygılı, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, insan ve yaşam merkezli bir perspektifte süreklilik sağlayabilmektir
 

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde evrensel etik doğrularla hareket etmek ilkemizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde etik davranır İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı olmak, yükümlülüklerimizi zamanında yerine

getirmek için gerekli özeni gösteririz.
Kuruluşumuz İş yaptığı kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarının (bilgileri) verilerini gizlilik ilkesi dahilinde korumaktadır.
 
Sunmuş olduğumuz kaliteli  ürünlerimizde, ileri teknoloji kullanılarak müşterilerimize her daim en iyi çözümü, en kısa sürede sunmak ve kullanım

süresi boyunca takip ederek müşteri memnuniyeti sağlamak birincil hedefimizdir.
Tüm ürünlerimizin güvenli bir şekilde tedarik edilebilmesi için firmamız ilgili birimleri ile iletişim kurmanız ve ürün bazlı tedarik şartlarına ulaşmanız mümkün olacaktır.
 
Kabiliyetleri deneyimleri ile orantılı son derece nitelikli teknik servis hizmetlerimizden iş akış performansınız etkilenmeden faydalanabilirsiniz.

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜ (TSE) tarafından belgelendirilmiş Teknik servisimiz tüm satış sonrası desteği özenle sunmaktadır.
 

Şirket Temsilcisi,
Yüksel KIR

 

 
KALİTE & ÜRETİM BELGELERİ

ISO AT EC cerrahimaske-test TSE 

Güncelleme Haziran 2021