Toptan Siperlik

Toptan Yüz Koruyucu Siperlik,Yüz Koruma Siperliği,Siperlik,Medikal Siperlik,Tıbbi Siperlik,yüz siperi

Toptan Siperlik - Yüz Koruma Siperliği

  • Şeffaf Siperlik Göz, burun ve ağızı koruması sağlar
  • Kolay nefes alıp vermeyi sağlar, Buğulanma yapmaz.
  • Buğu / Buharlaşma yapmayan özelliktedir. (Antifog Yüz Koruma Siperliği)
  • Tıbbi Medikal Siperlik Kolay Kullanımı olan Hafif üründür, Vizör kısmı kademelidir, Ayarlıdır
  • Yüz siperi istenilen açıda durabilmektedir Kafa bandı kilitli lastiği sayesinde bütün yetişkin yaş gruplarına uygundur,
  • Gözlük, kulaklık vb. diğer koruyucu donanımlarla kullanıma uygundur,
  • Tek Kullanımlık Siperlik,Yüz Koruma Siperliği,Medikal Siperlik,Siperlik, Yüz Siperliği

Toptan Yüz Koruyucu Siperlik , (tıbbi medikal siperlik) maske kullanmanın yanında yüz koruma siperlik de kullanmanın en büyük avantajı yüz, ağız ve göz çevresini tam kapatması ile yüksek bir yüz koruması sağlar.

SİPARİŞLERİNİZ TOPTAN SİPERLİK OLARAK ALABİLİRİZ ÜRETİM VBE STOKTAN GÖNDERİM SINIRI YOKTUR

EN AZ 500 ADET SİPARİŞLERİNİZ İÇİN TEKLİF İSTEYEBİLİRSİNİZ, PERAKENDE VE AZ SAYIDA SİPERLİK FİYATLARI İÇİN https://www.sistemtibbiurunler.com WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SİPARİŞ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Temizleme işlemi için bir yumuşak bez kullanılabilir (ön vizör temizliği mümkündür) "Siperlik yüz koruyucu görevinde kullanırken buğulanmaz pvc özellikli ön cam vizör size daha geniş ve net görüş sağlar. "

Sağlığa zararlı olmayan pvc şeffaf yüz koruma camlı yüz siperi, yüzünüze dokunulmasını engeller ve sizi risklere karşı koruma altına alır. Toptan siperlik, yüzü kaplayan şeffaf cam vizörlerin yanı sıra kayış veya kafa bandı gibi ayarlanabilir mekanizmadan oluşmaktadır. Yukarı Aşağı ayarlanır mekanizması ile kullanışlıdır. Hastane, Laboratuvar, Fabrika, Kurumsal Ofis, Belediye gibi kamu ve özel şirketlerin kalabalık ortamlarda kullanması için ideal seçimdir. Koruyucu pvc siperlik tercih edilmesi, partikül sıvı mikrop vb durumlarda yüz çevresinde daha fazla koruyucu olmasından dolayı tercih edilmektedir.

TOPTAN SİPERLİK FİYATI

Adetli siperlik toptan satış sisteminde teklif istemeniz ve bizden teklif almadan karar vermemenizi rica ederiz, hem ürünümüze hem de fiyatlarımıza güveniyoruz.

Tek Kullanımlık Siperlik, Medikal Siperlik, Yüz Koruma Siperliği,yüz siperi